Osaka OPT-P 940 Yazı Yazma
| Elmas Uçlu | |
| Uzunluk | 170 mm |
| Stroke | 1,2 mm |
| Boşta Darbe | 42,000 bpm |
| Hortum Çapı | 8,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 60 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Elmas Uçlu | |
| Uzunluk | 170 mm |
| Stroke | 1,2 mm |
| Boşta Darbe | 42,000 bpm |
| Hortum Çapı | 8,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 60 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |