Osaka OPT-P 702 Bant Zımpara
| Uzunluk | 360 mm |
| Taban Çapı | 20×520 mm |
| Boşta Devir | 16,000 rpm |
| Hortum Çapı | 10,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 255 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,20 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 360 mm |
| Taban Çapı | 20×520 mm |
| Boşta Devir | 16,000 rpm |
| Hortum Çapı | 10,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 255 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,20 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |