Osaka OPT-P 5010 Pop Perçin
| Yükseklik | 273 mm |
| Perçin Çapı | 2,4-5 mm Al. 2,4-4 mm Çel. |
| Çekme Kapasitesi | 870 kg |
| Strok | 14 mm |
| Hortum Çapı | 8,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,40 kg |
| Koli Adedi | 1 adet |


