Osaka OPT-P 4250 Tornavida
| Çekiçli | |
| Uzunluk | 170 mm |
| Soket Kap. | 1/4” |
| Vida Çapı | 8,00 mm |
| Max. Tork | 50 Nm |
| Boşta Devir | 3,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 280 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,10 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |


