Osaka OPT-P 368 Daire Zımpara
| Orbital | |
| Uzunluk | 148 mm |
| Taban Çapı | 50 mm |
| Boşta Devir | 15,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 130 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,70 kg |
| Orbital | |
| Uzunluk | 148 mm |
| Taban Çapı | 50 mm |
| Boşta Devir | 15,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 130 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,70 kg |