Osaka OPT-P 220 Mikser
| Uzunluk | 910 mm |
| Karıştırma Kapasitesi | 20 mm |
| Piston | 3 adet |
| Boşta Devir | 3,600 dak./dar. |
| Hortum Çapı | 11,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 260 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 5,50 kg |
| Koli Adedi | 1 adet |


