Osaka OPT-P 129 Kalıpçı Taşlama
| Uzunluk | 155 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 38,00 mm |
| Boşta Devir | 25,00 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 225 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,50 kg |
| Koli Adedi | 12 adet |
| Uzunluk | 155 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 38,00 mm |
| Boşta Devir | 25,00 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 225 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,50 kg |
| Koli Adedi | 12 adet |