Osaka OPT-P 124 Kalıpçı Taşlama
| 90 Açılı | |
| Uzunluk | 160 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 38,00 mm |
| Boşta Devir | 20,00 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 178 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,56 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |
| 90 Açılı | |
| Uzunluk | 160 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 38,00 mm |
| Boşta Devir | 20,00 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 178 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,56 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |