Osaka OPT 800 A Döner Zımpara
| Orbital | |
| Vibrasyon | < 2,5 mm |
| Taban Çapı | 75 mm |
| Orbital Çapı | 5 mm |
| Boşta Devir | 0-11,000 rpm |
| Hortum Çapı | 11,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 151 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 0,65 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |


