Osaka OPT 706 Titreşim Zımpara
| Uzunluk | 170 mm |
| Taban Çapı | 93×165 mm |
| Boşta Devir | 0-8,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,50 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 170 mm |
| Taban Çapı | 93×165 mm |
| Boşta Devir | 0-8,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,50 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 2,30 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |