Osaka OPT 4080-6 Tornavida
| Uzunluk | 190 mm |
| Soket Karesi | 1/4” |
| Vida Çapı | 6 mm |
| Max. Tork | 13 Nm |
| Boşta Devir | 1,800 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,10 kg |
| Uzunluk | 190 mm |
| Soket Karesi | 1/4” |
| Vida Çapı | 6 mm |
| Max. Tork | 13 Nm |
| Boşta Devir | 1,800 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,10 kg |