Osaka OPT 330 Sac Kesme
| Uzunluk | 290 mm |
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,20 mm, Alüminyum 2,00 mm |
| Boşta Devir | 2,600 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,15 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 290 mm |
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,20 mm, Alüminyum 2,00 mm |
| Boşta Devir | 2,600 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,15 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |