Osaka OPT 304 Tornavida
| Uzunluk | 216 mm |
| Soket Karesi. | 1/4” |
| Vida Çapı | 4 mm |
| Max. Tork | 1-3 Nm |
| Boşta Devir | 1,500 rpm |
| Hortum Çapı | 8,0 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,66 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 216 mm |
| Soket Karesi. | 1/4” |
| Vida Çapı | 4 mm |
| Max. Tork | 1-3 Nm |
| Boşta Devir | 1,500 rpm |
| Hortum Çapı | 8,0 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,66 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |