Osaka OPC 62075 Kalıpçı Taşlama
| Uzunluk | 350 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 40,00 mm |
| Güç | 0,368 kWA |
| Boşta Devir | 18,00 rpm |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 198 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Koli Adedi | 30 adet |
| Uzunluk | 350 mm |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 40,00 mm |
| Güç | 0,368 kWA |
| Boşta Devir | 18,00 rpm |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 198 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Koli Adedi | 30 adet |