Osaka OPC 60215 115 mm Avuç Taşlama
| Uzunluk | 264 mm |
| Taş Çapı | 125 mm |
| Ses Şiddeti | 83 dB(A) |
| Boşta Devir | 11,000 rpm |
| Güç | 0,60 kWA |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 320 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,90 kg |
| Koli Adedi | 9 adet |


