Osaka OPC 44205 Tornavida
| Push Start/Shut Off | |
| Uzunluk | 180 mm |
| Soket Karesi | 1/4” |
| Vida Çapı | 2,8-5,0 mm |
| Tork | 0,48-2,9 Nm |
| Boşta Devir | 1,000 rpm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 280 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,43 kg |
| Koli Adedi | 8 adet |


