Osaka OPT-P 15 Kalafat Çekici
| Uzunluk | 125 mm |
| Perçin Çapı | 13 mm |
| Stroke | 102 mm |
| Boşta Darbe | 1,500 dak/dar. |
| Hortum Çapı | 13,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 600 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 9,00 kg |
| Koli Adedi | 2 adet |
| Uzunluk | 125 mm |
| Perçin Çapı | 13 mm |
| Stroke | 102 mm |
| Boşta Darbe | 1,500 dak/dar. |
| Hortum Çapı | 13,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 600 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 9,00 kg |
| Koli Adedi | 2 adet |