Osaka OPT 1006 Yankeski
| Uzunluk | 160 mm |
| Kesme Kapasitesi | Demir 1,00 mm |
| Alüminyum | 2,26 mm |
| Bakır | 1,60 mm |
| Stroke | 10,0 mm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 95 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 160 mm |
| Kesme Kapasitesi | Demir 1,00 mm |
| Alüminyum | 2,26 mm |
| Bakır | 1,60 mm |
| Stroke | 10,0 mm |
| Hortum Çapı | 9,5 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 95 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Koli Adedi | 20 adet |