Osaka OPC 40206-C 6 mm Tornavida
| Uzunluk | 196 mm |
| Soket Kap. | 1/4” |
| Vida Çapı | 6 mm |
| Max. Tork | 13 Nm |
| Boşta Devir | 1,800 rpm |
| Ses Şiddeti | 83 dB (A) |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4” |
| Hava Tüketimi | 174 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0atü) |
| Ağırlık | 1,10 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |


