Osaka OPT 103 R Pop Perçin
| Yükseklik | 290 mm |
| Perçin Çapı | 1,4-3,2-4-4,8 mm Alüminyum |
| Çekme Kapasitesi | 730 kg |
| Hortum Çapı | 8,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,50 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Yükseklik | 290 mm |
| Perçin Çapı | 1,4-3,2-4-4,8 mm Alüminyum |
| Çekme Kapasitesi | 730 kg |
| Hortum Çapı | 8,00 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4″ |
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90-115 psi (6,2-8,0 atü) |
| Ağırlık | 1,50 kg |
| Koli Adedi | 10 adet |