Osaka OPT-P KC 22-4 Kılavuz Çekme
| Uzunluk | 200 mm |
| Pens Çapı | 4 mm-22 mm |
| Boşta Devir | 120-300 rpm |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 285 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 2,90 kg |
| Koli Adedi | 1 adet |
| Uzunluk | 200 mm |
| Pens Çapı | 4 mm-22 mm |
| Boşta Devir | 120-300 rpm |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8″ |
| Hava Tüketimi | 285 lt/dk |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6,2 atü) |
| Ağırlık | 2,90 kg |
| Koli Adedi | 1 adet |